Komunikat Komitetu Głównego | 20-03-2012

Uprzejmie informuję, iż na posiedzeniu 19 marca br. Komitet Główny OWT na podstawie oceny prac zawodów II stopnia (okręgowych) dokonał kwalifikacji uczestników do zawodów III stopnia (zawodów finałowych) XXXVIII Olimpiady Wiedzy Technicznej. Przypominam, że zawody te odbędą się w nowym terminie w dn. 20 - 22 kwietnia br. w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Lista, którą załączam będzie wysłana także bezpośrednio do zainteresowanych szkół, niemniej jednak proszę o informowanie swoich szkół także przez Państwa.

Jednocześnie informuję, że sprawę wyjazdu do Ostrowca, zwłaszcza udziału opiekunów w zawodach, koordynuje pani kierownik Maria Piechowiak (tel. 503 341 173) i z nią bezpośrednio proszę tę sprawę uzgadniać.

Szkoły również zostaną mailem powiadomione, iż wyjazd będzie uzgadniany przez p. Marię w porozumieniu z Koleżankami i Kolegami sekretarzami KO OWT.

Uprzejmie proszę o PILNE zwrotne poinformowanie mnie o otrzymaniu niniejszej wiadomości.

Proszę także o informację czy ktoś z Państwa życzy sobie przesłania tej informacji tradycyjną pocztą. Tym, których szkoły znalazły się na załączonej liście serdecznie gratuluję

Z poważaniem,

Janusz M. Kowalski